Šokis - ne stebuklas. Anglų choreografai yra labai taikliai pasakę, kad šokti gali visi, kurie gali vaikščioti. Ir visai nesvarbu, ar žmogus aukštas, ar žemas, lieknas ar apkūnus, jaunas ar pagyvenęs - šokti gali visi.

Šokių klubo "Aida" tikslas - suteikti galimybę maloniai praleisti laisvalaikį ir išmokyti šokti populiariausius pramoginius šokius, t.y. tuos šokius, kurie šokami šokių salėse, restoranuose, per įvairius pokylius ir kuriuos mokėti šokti, sakytume, yra kiekvieno kultūringo žmogaus garbės reikalas.

Kviečiame visus norinčius: nuo pačių mažiausių, darželinukų, iki pat garbaus amžiaus senjorų. Mokome pagal Europoje vyraujančią profesionalių šokių pedagogų sudarytą šokių programą, kuri, atsižvelgiant į šokėjų amžių bei galimybes, vienokia skirta vaikams, ir visai kitokia - moksleiviams, jaunimui, suaugusiems. Skiriasi mokymo metodika, šokio tempas, figūrų elementai, jų kiekis. Skiriasi ir laikysena, judesiai, taip pat kūno linijos, ir atsižvelgiant į tai šokama poromis arba po vieną, eilėmis arba ratu. Vis dėlto visada išlieka bendras reikalavimas: privalo būti išlaikytas šokio stilius ir šokis turi teikti šokančiajam džiaugsmą, malonumą...

Mokome Europos šokių - Vienos valso, tango, lėtojo valso, lėtojo fokstroto, kvikstepo, taip pat ir Lotynų Amerikos šokių - sambos, rumbos, čia-čia-čia, džaivo. Mokome šokti ir populiariausius šokius, tokius kaip rokenrolas, salsa, mamba, svingas, bačata ir merengė. Be to, mokome disko šokių, ir polkos, ir...

Mokome šokti poromis, bet turime grupę ir tiems, kurie ateina šokti po vieną, - šokama linijomis. Esant poreikiui, sudarome sąlygas mokytis šokti individualiai, kai visas dėmesys skiriamas tik jums ar jūsų porai. Siūlome pastaruoju metu itin populiarią paslaugą: sukurti ir išmokyti sušokti originalų, nepakartojamą vestuvių šokį pagal savo mėgstamą dainą ar melodiją, norimą muzikos tempą ir ritmą.

Šokti tikrai išmoksite, reikia tik norėti!